Boeren en Tuinders: De Caring Farmers.

Iedereen kan meedoen. Het maakt niet uit wat voor bedrijf je op dit moment hebt. Het enige wat we vragen is om onze Caring Farmers Code te ondertekenen en daar naar te handelen.


Henk Kiewik: Natuurinclusieve boerderij, melkvee en zorg, enschede

Thomas en Carlijn Geluk-Grosshanten: Biodynamisch tuinbouwbedrijf, Voorst

Manon Ossevoort: Voedselbos Boer, Heeswijk-Dinther

Olivier Wegloop: Kippen; eieren en haantjes, Amsterdam

Bart Pijnenburg: Tuinderij de Es, Haaren

Johan Smits: StadsBomerij, kwekerij van fruitbomen en struiken, Almere

Berrie en Suzette Klein Swormink – Tieks: Brandrode runderen voor melk, vlees en natuur, Lettele

Jos Elderink: Biologisch melkvee, De Lutte

Wim de Leeuw: Regeneratief landbeheerder en holistisch dierenarts, Valkenburg

Jan Rein de Jong: Koeien en mogelijk in toekomst geiten of schapen, Rotstergaast

Angelique Steensma: Tuinvrouw, Zutphen

Jan Weijsenfeld: Groenteteelt, Vorden

Gerben Engwerda: Biologische melkvee en verkoop biologische producten, Tytsjerk

Meine Koopmans: Gemengd bedrijf ‘Novalishoeve’, Den Hoorn

Anoniem (naam bekend): Gemengd bedrijf, provincie Zuid-Holland

Jan-Jaap Scholten: CSA tuinderij De Nieuwe Akker, Schalkhaar

René van Geneijgen: Kleine boer met een maatschappelijke opdracht, Ede

Geert Boink: Stichting Kempenkudde i.o. en heideboerderij de Buitenman, Lage Mierde

Erik de Keulenaar: Biologische Stadstuinderij Wij Telen Groente, Haarlem

Saskia Joha – van Abswoude: Vleesvee en landschap, Hoeve Kazan, Nieuwveen

Johan Verheije: Veehouderij en akkerbouw Warmonderhof, Dronten

Henk den Hartog: Biologische melkkoeien met neventakken, Abcoude

Jack Verhulst: Biologisch boer en natuurbeheer, Etten-Leur

Wil en Lisan Sturkenboom: BD fruitteelt met kippen, koeien en zorg, Amsterdam

Ko van Twillert: Biologisch rundveehouder, Elburg

Anoniem (naam bekend): Geitenhouderij en natuurboerderij, provincie Flevoland

Thea Heddema: Varkens, Roderwolde

Fam. Broenink: Gemengd bedrijf, Bruinehaar

Bert Wagenvoort: Biologisch natuur melkveebedrijf, Vorden

Ted Duijvestijn: Tomatenkwekerij, Pijnacker

Marco van Liere: Melkveehouderij, Esbeek

Anoniem (naam bekend): Biologische boerderij, provincie Brabant

Rob Baan: Tuinder, Monster

Arie van den Berg: Biologische melkkoeien en agrarische kinderopvang, Midden Delfland

Sijmen Brandsma: Biologisch Dynamische Tuinderij en zorgboerderij, ’s Graveland

Lotte Middelkoop: Biologisch Dynamische groenteteelt, Welsum

Marcel Horck: Professioneel Imker, Tilburg

Benthe van Wallenburg: Tuinder, Utrecht

Anoniem (naam bekend): Melkkoeien, provincie Overijssel

John Huiberts: Natuur inclusieve biologische bloembollenkwekerij, St. Maartensbrug

Annechien ten Have – Mellema: Varkens, akkerbouw en biogas, Hamletz boerderijvlees van Annechien, Beerta

G.L. Propitius – Verhoef: Kalverhouderij, Putten

Martien Spitzen: Zelfoogst groentes, Oldemarkt

Martin van Asseldonk: Vleesvee, Veghel

Isabel Duinisveld: Tuinbouw en leerlingenbedrijf, Dronten

Boy Griffioen: Melkkoeien, varkens, kippen, composttoiletten, Weesp

Marianne van de Velde: Zorgboerderij Vento Verde met bd-tuin en boerderijwinkel, Engwierum

Gerard Brinks: BD-boerderij (o.a. zoogkoeien, vleesvee, schapen), Kerk Avezaath

Julia ter Huurne: Biologisch Dynamisch gemengde ecoboerderij Zuuver, Buurse

Johan Leenders: Vleeskippen ‘Oranje Hoen’ en biologische akkerbouw, Swifterband

Piet Schagen: Zorgboer, Rekken

Ruud van Dijck: Vleesvarkens van boer Ruud, Oirlo

Gerlof Pronk: Biologisch Dynamisch gemengd bedrijf (koeien, tuinbouw, zorg), Echten

Peter Lover: Biologisch Dynamische melkgeiten en zorgboerderij, Egmond aan den Hoef

Gerjan Slingenbergh: Legkippen met eigen voerteelt, Ane

Martin Waal: Biologische melkgeiten, Zuidoostbeemster

Sander Koster: Biologische Dynamische melkgeiten en zorg, Pietersbierum

Ina Eleveld: Demeterbedrijf voerverbouw, Mantinge

Elsa Leverington: Tuinderij, Aarle-Rixtel

Joost van Strien: Biologische Dynamische akkerbouw, Ens

Dirk Osinga: Biologische Dynamische zorgboerderij, Schoorl

Liz April Wijma: Tuinderij, Uithuizermeeden

Gerard Keurentjes: Biologisch Dynamische Agroforestry, Rutten

Gaveshi Reus: Biologisch Dynamische Tuinderij, Groeningen

Kees van Gaalen: Biologisch Dynamische melkveehouderij, Noordeloos

Bartele Holtrop: Melkkoeien, vlees- en legkippen, Rotstergaast

Max van den Dool: Tuinbouw, Aarle-Rixtel

Maurits Groen: Kippen; eieren en haantjes, Haarlem

Dirk Koolen: Varkens

Vincent Overgoor: Tuinplanten kwekerij met boerderij, Hoonhorst

David Luijendijk: Biologisch Dynamisch groenteteeltbedrijf en winkel

Joni Santing: Biologisch landbouwbedrijf               

Nick Mulder: Tamworth varkens, Wervershoof

Rob Denissen: Melkvee, Heukelom

Kees Scheepens: Biologische varkens en zoogkoeien, Oirschot

Inge Vleemingh: Kringloopbuitenvarkens en -kippen, Halle

Harry Bruins: Waarde deskundige natuurlijk kapitaal, Zuivelboerderij ERF-1, Kampen

Rick en Arjuna Huis in ’t Veld: Boerderij, Deventer

Tom Romme: Verbrede landbouw, Lage Mierde

Jessica Zwartjes: CSA Stadstuinderij, Leiden

Paul Bos: Biologische schapenhouderij  i.c.m. trainingscentrum

John Arink: Natuurinclusief melkvee, Lievelde

Jan Overesch: Biologisch Dynamisch gemengd bedrijf (koeien, varkens, akkerbouw), Raalte

Annette Harberink: Biologisch Dynamisch melkvee, Diepenveen

Geert van der Veer: Gemengd bedrijf Herenboeren, Boxtel

Ruud Zanders: Kippen; eieren en haantjes, Oirlo